KONST / Litografier / Färglitografi 13442028
nr 1344 2028
Fernandez Arman
(1928-2005), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 101/125, bladets mått: 65x50cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:01:49
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Fernandez Arman
Läs mer om Fernandez Arman